Yıllardan beri insanoğlu daha kaliteli bir yaşam arayışı içinde olmuştur. Günümüzde yaşam kalitesini artırmak artık olmazsa olmaz durumlardan biridir. Yaşam kalitemizi artırmanın en önemli yolu daha sağlıklı bir birey olmaktan geçer. Bu yüzden genel sağlığımızı korumanın ilk basamağı kişinin kendi ağız ve diş sağlığına dikkat etmesidir.
Yakın zamana kadar ağrılı durumlar dışında dişhekimine gitmek düşünülmezdi bu durum yıllar boyunca artık değişime uğramaya başladı. Hastalar artık dişhekimlerine daha estetik görünmek ya da mevcut ağız sağlığını uzun süreler devam ettirebilmek için başvurmaktadırlar. Dişhekimleri de teknolojiyi takip ederek hastalarına bu konularda eksiksiz hizmet sunabilmektedirler. Ayrıca günümüz dişhekimliğide birçok konuda yan dallara ayrılmış ve her konuya özel uzman diş hekimleri yetiştirerek hastaların daha kaliteli hizmet alması sağlanmıştır.
Polikliniğimizde hastalarımıza teknolojiyi takip ederek gerekli tanı ve tedavi işlemleri yapılmaktadır. Hastalarımıza hangi konuda tedavi olmaları gerekiyorsa o konunun uzmanlığını yapmış hekimler tarafından tedavi olmaları sağlanmaktadır.
Afyonkarahisar’da 12 yıllık tecrübemizi günümüz teknolojisi ile donatılmış, covid vb bulaşıcı hastalıklara karşı filtrelendilrilmiş havalandırma sistemleri kullanılmış ayrıca sterilizasyon önlemleri alınmış muayene odaları bulunan yeni kliniğimizde sunmaya devam etmekteyiz.

Hastalarımıza yapılan tedavi işlemlerinde en kaliteli materyalleri kullanıp maliyeti uygun seviyelerde tutmak kliniğimizin amaçlarından birisidir.
Dr.Dt. Yasin BOZOK

Yasin BOZOK

Diş Hekimi

Sizde Hemen Randevu Almak İçin Bizimle İletişime Geçin