Doktorlarımız

Bozok Diş Polikliniği > Doktorlarımız
YasinHoca

Dr. Dt. Yasin BOZOK

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı

1982 senesinde Afyonkarahisar'da doğdu. İlk, orta eğitimini Afyonkarahisar'da lise eğitimini Ankara'da tamamladı. 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirdi. 2010 senesinde Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı'nda Amorf kalsiyum fosfat içerikli verniğin dentin hassasiyeti üzerine etkinliğinin değerlendirilmesi konulu doktora tezini tamamlayarak uzman doktor unvanını aldı.
2010 senesinden itibaren Özel Bozok Ağız ve Diş Polikliniği'nde Diş Eti Hastalıkları Uzmanı ve kurucu-yönetici olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Ulusal ve uluslararası kongrelerde yapılan sunumlar ve yayımlanan makaleler
1. Dört farklı Dentin Hassasiyet Giderici Ajanın Etkinliğinin karşılaştırılması
Yasin BOZOK, Burak Hamzaçebi, Bahar F. Oduncuoğlu. Emine E. ALAADDİNOĞLU

2. Üç Hassasiyet Giderici Ajanın Dentin Tübüllerini Tıkayıcı Etkisinin Tarayıcı Elektron Mikroskobu ile incelenmesi
Yasin BOZOK,Demet ŞAHİN,Burak Hamzaçebi,Bahar F. ODUNCUOĞLU ,Emine E. ALAADDİNOĞLU

3. Dental Plak Miktarının Belirlenmesinde Geleneksel ya da Bilgisayar Destekli Görüntü Analizi
Melike KAN, Gülçin DOĞUSAL, Meryem BAYAM, Mine İ. BALTALI,
N. Burcu BAYRAK, Yasin BOZOK, Bahar F. ODUNCUOĞLU
4. Comparison of two and three dimensional pre-operative implant placement planning.BOZOK, Y., ODUNCUOĞLU, B.F., BAĞCI, B., ALAADDINOGLU,

5. Effect Of Er,Cr:Ysgg And Diode Laser Irradiaton On Dentin Surface
BOZOK, Y., ODUNCUOĞLU, B.F., BAGCI, B. and SARGON, M.

6. Effect Of CPAP Treatment On Periodontal Parameters
B. Cetinkaya, H. Firat, Y. Bozok J Clin Periodontol, 2009;
36(Suppl9):157-.

7. Ozone Therapy For Treatment Of Cyclosporin-A İnduced Gingival Overgrowth
B.F. Oduncuoglu, E.E. Alaaddinoglu,Y. Bozok J Clin Periodontol, 2009; 36(Suppl9):106-.

8. Çetinkaya B, Bozok Y, Fırat H, Alaaddinoğlu E, Ardıç S. Obstrüktif Uyku Apne Sendromlu (Ouas) Hastalarda Sürekli Pozitif Hava Yolu Basinci (C-Pap) Tedavisinin Periodontal Parametreler Üzerine Etkisi. Gazi Üniv. Diş Hek. Fak. Dergisi, 2009; 26(2):95-100

9. An esthetic approach to anterior segments: crown restorations following a subepithelial connective tissue graft procedure.
Ozdemir E, Bozok Y.Gen Dent. 2014 Sep-Oct;62(5):e27-9.

Hilal

Dt. Saniye Hilal GÜRÇEŞME

Diş Hekimi

1988 yılında UŞAK’ta doğdu. İlk ve orta öğretimini Uşak Ganime Özadam İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimini ise Uşak Fen Lisesi’nde tamamladı. 2012 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2013 yılında yılında Afyonkarahisar Çay Devlet Hastanesi’nde başladığı diş hekimliği görevine Afyonkarahisar Şuhut Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar Toplum Sağlığı Merkezi KADTEM birimi, Afyonkarahisar Ağız ve Diş ve Diş Sağlığı Merkezi’nde devam etti. 2022 yılı itibarıyle Özel Bozok Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaktadır. Dr İsmail Gürçeşme ile evli ve Çınar’ın annesidir.

D1

Dt. Gülay YAMAN SARAÇOĞLU

Diş Hekimi

1963 yılında Afyonkarahisar'da doğdu. İlk ve Orta öğretimini Afyonkarahisar'da tamamladı. 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesine başladığı öğretimini 1985 yılında bitirdi.
1985 yılında Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde diş hekimi olarak göreve başladı. 1996 yılında muayenehanesini açarak 2013 yılına kadar çalıştı. 2013 yılından itibaren Özel Bozok Diş Polikliğinde çalışmalarına devam etmektedir. Dt. Gülay YAMAN SARAÇOĞLU evli ve 2 çocuk annesidir.